Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Mbreti I Pornos City: Lojë Pornoje Shfletuesi (I Lirë Për Të Luajtur)

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Luaj Mbretin E Pornos Tani!

Ke pyetur ndonjëherë se si do të ishte të bëhesh një pornstar dhe të sundosh qytetin ku jeton? Sot, ju do të jeni në gjendje të bëni pikërisht këtë! Studiot e Krimbit të eksituar kanë krijuar një titull TË TILLË QË nuk e ke parë kurrë më parë, është një bukuri e vërtetë që ne mendojmë se çdo i droguar pornoje do të dashurojë dhe pastaj ndonjë i droguar! Mos gabo, kjo nuk është loja jote e zakonshme seksuale me vendim-marrje të softkorit dhe histori të cekëta: ti je një djalë që është në mision këtu. Si dikush që përpiqet të pushtojë porno city, duhet të vjedhësh, të pallosh, të gënjesh dhe të mashtrosh rrugën në ligën e madhe., As ne nuk po tallemi këtu: ti luan rolin e një trapi dhe e vetmja mënyrë për ty që të bëhesh mbret është të përfitosh në çdo mënyrë që mundesh. Pra, mjaft harxhove kohë me lojërat e pornos që nuk e godasin vendin dhe të provojnë Mbretin E Pornos City menjëherë! Ne kemi për të takuar një lojtar të vërtetë që nuk e duan prodhimin tonë, kështu që le të shkojmë në detaje dhe të flasim se ÇFARË E bën KOPC aq të madh. Ky do të jetë një leksion për një lojë seksi të ndyrë që duhet ta dish.

Tema e lojës

Kur të mbushësh Mbretin E Pornos Së Qytetit, do ta gjesh veten si një dështak i vërtetë. Kjo është e qëllimshme-ju duhet të kuptoni se ju jeni një komer i mirë-për-asgjë që nuk do të bëjë asnjë zog të lumtur dhe që do të jetë duke ngrënë mut për pjesën tjetër të jetës së tij nëse ai nuk e kthen të gjithë atë rreth. Si një shënim anësor, nëse je pak i ndjeshëm për një lojë të tillë, largohu! Ne nuk jemi në biznesin e pretendimit se ju do të jetë i madh nëse ju do të veprojë si një pallë, sepse lajmet flash të gjithëve: kështu ju merrni përpara në këtë botë të ndyrë., Sidoqoftë, misioni juaj si ju përparoni nëpër Porno City është të ndërtoni një sasi të madhe parash, të merrni kontakte në biznes dhe të krijoni sa më shumë video të mundeni, të cilat ju do t'i shisni përmes mediumeve të ndryshme. Një nga detyrat e tua të para do të jetë thjesht të regjistrosh një vajzë që luan me vaginën e saj, por do të paguash shumë para për ta futur në studio sepse, ajo mendon se je një ndyrësirë! Ndërsa përparon gjithnjë e më thellë në lojë, do të fillosh të kesh aftësinë të pallosh të gjitha vajzat që vijnë dhe epo, kjo është kur gjërat bëhen interesante., Shumë nga këto femrat janë për para, por disa duan të përdoren dhe abuzohen. Shtyji këto bushtra në kufi dhe shiko sa të kënaqura mund të marrësh prej tyre! Është një sistem brilant që do të të pëlqejë –

SI PC, ashtu edhe mbështetja mobile

Do të jesh në gjendje të luash Mbretin e Pornos City pa marrë parasysh se në çfarë pajisje je, qoftë iPhone i fundit, NJË PC i vjetër ose edhe ai tabletë që babai yt përdor për të parë pornot e qyqeve. Për aq kohë sa mund të ngarkosh një shfletues që Është Krom, Firefox, Safari apo Opera, nuk do të kesh absolutisht asnjë problem në eksplorimin e Qytetit Pornografik. Ne e ndërtuam këtë mënyrë me qëllim dhe çfarë është më shumë, sepse ata janë të sinkronizuar në lidhje me shtetet e shpëtimit, ju mund të vini në mes të lojrave të ndryshme në çdo pajisje pak a shumë në mënyrë., Botimi i lëvizshëm mungon vetëm disa veçori të vogla, por përveç kësaj, të gjitha lojrat në çdo pajisje janë fjalë për fjalë të njëjta! A nuk është një botë e mrekullueshme në të cilën jetojmë? Studiot E Krimbit epshor kanë shkuar sipër dhe më tej për të të bërë të pajisur sa më mirë për pornografi të cilësisë së mirë. Është një botë fantastike që kemi dhe kemi besim se do të të pëlqejë fakti që mund të luash Me Mbretin E Pornos City në celularin dhe PC-në tënde., Vetëm mos na fajëso kur bëhesh i varur dhe përfundon duke e bërë penisin tënd të kuq të lagur nga të luash me ding dongun tënd kaq shumë – nuk jemi ne ky është problemi, je ti dhe boshti yt i ndjeshëm!

Duzina kurvash që pallohen me të.

Ne kemi krijuar një sistem të personalizuar të krijimit të karakterit që në thelb do të thotë se ti ke një numër të pakufizuar grash për t'u angazhuar seksualisht. Ata janë të gjeneruar duke përdorur dhjetra metrike të ndryshme dhe të gjithë kanë karakteristika unike, tipare personaliteti, tipe të trupit, ngjyra të flokëve dhe kështu me radhë. Siç u përmend më parë, disa nga vajzat janë jashtëzakonisht të nënshtruara, ndërsa të tjerat po kërkojnë diçka që është pak më e mbushur dhe e lagur., Ndërsa gjërat përparojnë gjatë muajve të ardhshëm, ne do të shtojmë gjithashtu veçori më të ëmbla që ju lejojnë të personalizuar këto broads dhe në thelb të krijoni yllin tuaj shumë të përsosur pornstar. Dreq, forumet tona do të kenë edhe një seksion që njerëzit ta ndajnë dhe të zbatojnë vajzat e tyre të preferuara – ky është një koncept mjaft i mirë, apo jo? Epo, nëse pajtohesh, do të donim që ti të regjistrohesh dhe të hedhësh një sy në lojën tonë. Keto kurvat e nenshtruara nuk do ta bejne veten, apo jo? Ka ardhur koha që të filmosh kamerën dhe të hedhësh një mjet Mbi Porno City para se njerëzit ta kuptojnë që e ke bërë që në fillim!, Nëse nuk i injoron të gjithë urrejtësit, ata nuk do të të pëlqejnë suksesi yt i ri, por po bëhesh i pasur nga kurvat e mallkuara, ku është problemi?

Seancat e klasit botëror të masturbimit

Një veçori e bukur që kemi në Mbretin E Pornos City është aftësia për të ndalur lojën në çdo moment në kohë dhe për të ngarkuar një seancë me të cilën je fejuar më parë, në mënyrë që të mund ta luash përsëri mirë, apo jo? Kjo do të thotë se nëse vërtet të pëlqen të kesh marrëdhënie seksuale me një femër, mund ta kthesh veten në kohë dhe ta bësh përsëri, me gjasë me penisin në dorë që të zhytesh ndërsa ndodh. Vetëm shkon të tregosh Se Studiot E Krimbit Të Eksituar do të shkojnë lart dhe përtej detyrës për të siguruar që anëtarët tanë të jenë në gjendje të masturbohen sa herë që ata ndjejnë atë – hoorah!

Faleminderit shumë që erdhët në këtë lojë ekskluzive të klasit botëror të yjeve. Je gati të luash tani? Mrekulli! Hyr brenda sot dhe bëhu Mbret I Pornos.

Luaj Falas Tani